KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 16003010
nr 1600 3010
Skulpturer
2 st, Oidentifierad konstnär. Terrakotta, träsockel, huvud. Höjd: 18 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:47:58
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr